Home Sport Valon Berisha: Shumë i lumtur që Milot Rashica dhe Herolind Shala janë sërish në mesin tonë

Valon Berisha: Shumë i lumtur që Milot Rashica dhe Herolind Shala janë sërish në mesin tonë

58 second read
0
0
59
kujtesa

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Valon Berisha e ka publikuar listën e futbollistëve të cilët janë ftuar për dy ndeshjet e ardhshme të cilat do t’i zhvillojë Kosova dhe ka dhënë disa komente për këtë listë.

Berisha është shprehur i lumtur që në skuadër është rikthyer Milot Rashica dhe Herolind Shala.

Po ashtu Valoni ka kërkuar përkrahje maksimale nga tifozët dhe është i bindur se nuk do t’i zhgënjej ata./Indeksonline/.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…