Home Sport Shokohet’ Tottenhami: Hugo Lloris thyen dorën

Shokohet’ Tottenhami: Hugo Lloris thyen dorën

1 min read
0
0
41
kujtesa

Brightoni është duke e mposhtur Tottenham Hotspurin me rezultat 2-0 në kuadër të javës së tetë në Ligën Premier.

Pas vetëm tre minutash lojë të zhvilluar, vendasit kanë kaluar në epërsi ndaj Supurs me anë të Neal Maupay.

Tottenhami mbeti i shokuar në minutën e tetë, pasi Hugo Lloris e theu dorën e majtë.

Portieri francez u detyrua ta lëshonte fushën, derisa në vendin e tij u inkuadrua Paulo Gazzinga.

Brighton vazhdoi me presion të lartë ndaj mysafirëve, duke e dyfishuar epërsinë me anë të Aaron Connolly (32’).

Me shumë gjasë Lloris do ta humbet pjesën e parë të sezonit shkaku i lëndimit që duket se është tejet i rëndë. /Telegrafi/

The moment Hugo Lloris broke his arm. Looks nasty! ? pic.twitter.com/OlgmcKEMTG

— Football HQ (@FootbaII_HQ) October 5, 2019

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…