Home Showbiz Mbijetoj edhe pse u qëllua me plumb në kokë, vajza zgjidhet mbretëresha e maturës

Mbijetoj edhe pse u qëllua me plumb në kokë, vajza zgjidhet mbretëresha e maturës

1 min read
0
0
40
kujtesa

Ajo u gjet pa shenje jete e godiutr në kokë me plub në një kanal, por sot është gjallë.

Deserae ishte vetëm 14 vjec kur dy shokë të klasës e qëlluan me plumb në kokë shkruan albeu.com.

Edhe pse ndenjti dy vjet në koma, sot Dasarae është shumë mirë dhe madje është shpallur mbrëtesha e maturës në shkollën e saj.

Në të gjithë këtë proces, mamaja e saj tregon se ka qenë shumë e fortë dhe e duruar dhe se miqtë e saj e kanë ndihmuar shumë.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Showbiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…