Home Showbiz Momentet më të bukura nga dasma përrallore e Jonidës dhe Besnikut

Momentet më të bukura nga dasma përrallore e Jonidës dhe Besnikut

2 min read
0
0
56
kujtesa

Muajin shtator ata zgjedhën si kohë ideale për të kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Aktorët e njohur, Besnik Krapi dhe Jonida Vokshi u martuan në një ceremoni madhështore nën perëndimin e diellit në bregdetin e bukur shqiptarë, shkruan Indeksonline.

Çifti i njohur në mesin e shumë të ftuarve, familjarëve, miqve dhe shumë figurave publike ata i thanë ‘Po’ njëri-tjetrit, teksa fotografi dhe video të shumta janë publikuar nga festa e organizuar.

Por, përmes një video të shkurtër ata vendosën që të përmbledhin gjithë momentet e paharruara të dasmës.

Këtë herë ishte Bresniku ai që ndau një instagram videon nga ceremonia duke ia bashkangjitur edhe një dedikimi për bashkëshorten, Jonida.

“Grua, të dua fort. Nusja veç kështu si ti duhet me u duk se edhe në përralla janë të tilla. Mirë që dasma ka përfunduar për 14 orë se nëse do zgjaste më shumë, nuk do ndaleshin”, ka shkruar aktori sipër videos derisa ka falënderuara të gjithë ata që ishin prezent dhe iu ndihmuan për të realizuar një natë magjike./Indeskonline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Showbiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…