Home Sport Lista e Zvicrës, shikojeni a është ftuar Shaqiri?

Lista e Zvicrës, shikojeni a është ftuar Shaqiri?

49 second read
0
0
43
kujtesa

Vladimir Petkoviq e ka bërë publike listën e të ftuarve në Përfaqësuesen e Zvicrës.

Xherdan Shaqiri nuk do të jetë i ftuar përsëri për dy ndeshjet e radhës, ndaj Danimarkës e Irlandës, shkruan Indeksonline.

Por, kësaj këtë herë, arsyeja e mosftesës është lëndimi që Shaqa ka pësuar së fundi te Liverpooli.

Lista e të të ftuarve është kjo:


Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…