Home Sport Ish-sulmuesi i Milanit, i hapur për rikthimin në Itali

Ish-sulmuesi i Milanit, i hapur për rikthimin në Itali

1 min read
0
0
56
kujtesa

Ish-sulmuesi i Milanit, Mbaye Niang, ka zbuluar se është i hapur për një rikthim në futbollin italian.

24-vjeçari, i cili aktualisht është duke luajtur për veshjen Franceze Ligue 1 Rennes, shprehu ato pamje, ndërsa po fliste në Sky Sports .

“Kam kujtime të mira për Italinë dhe një ditë, do të doja të kthehesha”, tha Niangu. “Por tashti, përqendrimi im është tërësisht te Rennesi”.

Ndërkombëtarja e Senegalit kaloi më shumë se katër e gjysmë sezone në Itali, kryesisht me klubin me qendër në Milano ku ka shënuar tetë gola në 67 paraqitje në ligë./Indeksonline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…