Home Showbiz Irina Shayk kapet në shoqëri të një mashkulli misterioz

Irina Shayk kapet në shoqëri të një mashkulli misterioz

1 min read
0
0
35
kujtesa

Pas ndarjes me aktorin Bradly Cooper, Irina Shayk i është përkushtuar vajzës së saj dyvjeçare.

Gjithashtu, ajo është duke dalë shpesh kohët e fundit, kështu që tani është parë në shoqërinë e një burri të ri misterioz.

Ndërsa shëtiste në Manhattan, ajo është kapur në një edicion elegant me një burrë me flokë të zeza.

Është e pamundur të mos e vësh re buzëqeshjen e saj që  nuk e largon nga fytyra, kështu që duke gjykuar nga të gjitha, ajo vërtet shijon shoqërinë e re.

Tre muaj më parë modelja i dha fund lidhjes katërvjeçare me aktorin Cooper, pas spekulimeve për shkak të marrëdhënies së tij të ngushtë me Lady Gaga, por asnjëri prej tyre nuk e konfirmoi zyrtarisht lidhjen.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Showbiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…