Home Sport Ekipi i Vojvodës me hashtagun: Bashkë për Kosovën

Ekipi i Vojvodës me hashtagun: Bashkë për Kosovën

43 second read
0
0
72
kujtesa

Standard Liege u mposht mbrëmë nga Arsenali me rezultat të thellë 4:0.

Në ekipin belg, 90 minuta luajti edhe reprezentuesi kosovar, Mërgim Vojvoda, shkruan Indeksonline.

Para ndeshjes, ekipi në llogarinë e tij zyrtare në Instagram kishte postuar një fotografi të Vojvodës ku kishte përdorur edhe një hashtag me shkrimin: “Bashkë për Kosovën”, të shkruar pikërisht në gjuhën shqipe./Indeksonline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…