Home Lajme Dallimet në sheshin e Vushtrris që dikur e quanin korza (FOTO)

Dallimet në sheshin e Vushtrris që dikur e quanin korza (FOTO)

1 min read
0
0
146
kujtesa

Një foto që është siguruar nga një lexues i VicianaPress ,paraqet ndryshime të mëdha në sheshin e Vushtrris ,siq duket edhe ne foto dikur ne kët rrugë qarkullonin edhe veturat që vinin nga prishtina në Vushtrri ,që ndonjëher edhe i ndërrohej kahja ,nga mitrovica ne Vushtrri

rruga e Vushtrris dikur

Natyrisht kjo rrugë ishte paksa e vogël por shum e qarkullueshme ,tanimë ky vendë është shëndrruar në sheshë dhe është e pa kalueshme për vetura (përveq rasteve emergjente) pra Vushtrria ka ndryshuar keto Foto e argumentojn një gjë të tillë /VICIANAPRESS/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…