46 second read
0
0
65
kujtesa

Valon Murati nga fronti i luftës, më 1998 (FOTO)

Në një video e cila po qarkullon në Internet, shihet kandidati me numër 5 në listën e PDK së, Valon Murati, duke dhënë intervistë për mediat ndërkombëtare gjatë dhjetorit të vitit 1998.

Siç merret vesh, kjo intervistë u realizua në Llapashticë pas një beteje që forcat e UCK-së kishin bërë kundër forcave pushtuese serbe/VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…