Home Lajme Vjosa Osmani sot në Viti, Kamenicë e Prishtinë

Vjosa Osmani sot në Viti, Kamenicë e Prishtinë

1 min read
0
0
46
kujtesa

Në ditën e nëntë të fushatës zgjedhore, kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani do të mbajë tubime me qytetarët në tri komuna.

Osmani do të jetë sot në Viti, Kamenicë dhe Prishtinë.

Njoftimi i plotë:

Sot (e enjte), më datë 3 tetor 2019, kandidatja e LDK-së për Kryeministre, Dr. Vjosa Osmani merr pjesë në këto tubime:

Në orën: 15:00, në sheshin e qytetit, në Viti.
Në orën 17:00, në Shtëpinë e Kulturës, në Kamenicë.
Në orën 19:00, në shkollën fillore “Ismail Qemali”, në Prishtinë. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…