Home Lajme Fatmir Limaj mban sot tubim në Prizren

Fatmir Limaj mban sot tubim në Prizren

52 second read
0
0
56
kujtesa

Fushata për zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit ka hyrë në ditën e nëntë.

Kandidati i koalicionit NISMA-AKR-PD për kryeministër, Fatmir Limaj do të mbajë tubim me qytetarët e Prizrenit.

Agjenda e plotë e Limajt:

Ju njoftojmë se kandidati për kryeministër nga koalicioni NISMA-AKR-PD, Fatmir Limaj nesër do të merr pjesë në tubimin elektoral në Korilla (7 Shtatori) të Prizrenit.

DATA: 3 tetor 2019
KOHA: 19:00
VENDI: Shkolla “Motrat Qiriazi” – (Korilla – 7 Shtatori), Prizren. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…