Home Sport Rikthehemi ne vitin 2010 Kur INTERI ,kishte mposhtur Barcelonen ,a do të përsëritet e njëjta gjë SOT .(Video në highlights)

Rikthehemi ne vitin 2010 Kur INTERI ,kishte mposhtur Barcelonen ,a do të përsëritet e njëjta gjë SOT .(Video në highlights)

35 second read
0
0
46
kujtesa

Në Vitin 2010 INTERI kishe mposhtur Barcelonen në një ndeshje dramatike në gjysëm finale .ndersa Sot keto dy ekipe perballen njera me tjetren ne kualifikime sepse gjenden ne të njëjtin grup ,se cila do ta fitoj ndeshjen mbetet të shihet.

Natyrisht tani të dyja ekipet kan trajner dhe formacionet të ndryshme /VicianaPress

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…