Home Lajme LDK sot mban tubim në Istog, Pejë dhe Prishtinë

LDK sot mban tubim në Istog, Pejë dhe Prishtinë

1 min read
0
0
70
kujtesa

Lidhja Demokratike e Kosovës, do të vazhdojë sot me tubimet në komunat e Kosovës.

Kandidatja e këtij subjekti për kryeministre, Vjosa Osmani do të jetë pjesë e tubimeve që do të mbahen në Istog, Pejë dhe Prishtinë.

Njoftimi i plotë:

Sot (e martë), më datë 1 tetor 2019, kandidatja e LDK-së për Kryeministre, Dr. Vjosa Osmani, merr pjesë në këto tubime:

Në orën: 15:30, në Shtëpinë e Kulturës “Adem Jashari”, në Istog.

Në orën 17:00, në Sallën e sporteve “Karagaq”, në Pejë.

Në orën 19:00, në shkollën fillore “Xhemail Mustafa”, në Prishtinë. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…