Home Lajme Exclusive :Ky është njeriu i afërt i TRUMP-it që thuhet se do ta mbështes PDK-ne dhe Kadri Veselin (FOTO)

Exclusive :Ky është njeriu i afërt i TRUMP-it që thuhet se do ta mbështes PDK-ne dhe Kadri Veselin (FOTO)

17 second read
0
0
46
kujtesa

poratli VicanaPress ka arritur ta sigruoj nje foto ku shihet Kadri Veseli ☺në takim me njeriun e afert te Donald Trump Presidentit aktual te Amerikes /VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…