Home Lajme AKR sot në Vushtrri dhe Mitrovicë

AKR sot në Vushtrri dhe Mitrovicë

54 second read
0
0
69
kujtesa

Aleanca Kosova e Re, do të vazhdojë sot me tubimet në komunat e Kosovës.

AKR sot do të shpalosë programin e saj politik para qytetarëve të Vushtrisë, duke filluar nga ora 19:00, në restaurant “Hareja”.

Po ashtu AKR do të mbajë edhe një takim me banorë të fshatit Kçiq i Madh- Mitrovicë, në shkollën fillore “Bislim Imeri”, duke filluar nga ora 20:00.

Pjesëmarrës në këto takime do të jetë dhe presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…