Home Sport Sky Sport tenton t’ia qëllojë rezultatit të ndeshjes Inter – Juventus

Sky Sport tenton t’ia qëllojë rezultatit të ndeshjes Inter – Juventus

1 min read
0
0
38
kujtesa

Derbi i Italisë mes Interit dhe Juventusit do të zhvillohet në fundjavë, ndërsa tashmë kanë filluar ta parashikojnë rezultatin.

Por cili do të jetë rezultati përfundimtar i Derbit të Italisë? E ndërsa të dyja skuadrat për përgatiten për sfidën e madhe, në Sky Sports e kanë bërë parashikimin tashmë në emisionin e Fabio Caressas.

Sipas një algoritmi që italianët e përdorin ndeshja do të mbyllet 2-2, ndërsa janë parashikuar edhe golashënuesit.

Pamje nga ndeshja e fundit . (Photo by Fred Lee/Getty Images)

Lautaro Martinez do ta zhbllokojë rezultatin brenda 25 minutave të para, ndërsa Paulo Dybala do të barazojë.

Juventusi do të kalojë në epërsi me Cristiano Ronaldon, por Interit do të shënojë në fund të ndeshjes.

Cristiano Ronaldo . (Photo by Fred Lee/Getty Images)

Sipas Sky Sport shpërtimtar do të jetë Stefan De Vrij do të barazojë pas një goditje këndi.

Pra, Derbi i Italisë do të ‘mbyllet’ në barazim 2-2. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…