Home Lajme Shqiptari nga Amerika: Nëse fiton Albini Kurti do të kthehem në Kosovë me 50 milionë euro

Shqiptari nga Amerika: Nëse fiton Albini Kurti do të kthehem në Kosovë me 50 milionë euro

1 min read
0
0
29
kujtesa

Menaxheri i shumë ndërmarrjeve të njohura, Gazmend Gjonbalaj, i cili ndër të tjera ka punuar edhe në Bloomberg e NYFIX ka dal hapur në mbështetje për Albin Kurtin duke deklaruar se nëse ky i fundit fiton dhe premton drejtësi e sundimit të ligjit ai është në gjendje të ndihmojë ekonominë e vendit me 50 milionë euro.

Ai ka deklaruar se nuk është profesionisti i vetëm që mund ta bëjë një gjë të tillë.

Më poshtë mund ta gjeni deklaratën e tij të plotë. /Telegrafi/

s://www.facebook.com/ggjonbalaj

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…