Home Showbiz Femra e përkryer nuk ekziston, dhe as që e duam, thonë meshkujt

Femra e përkryer nuk ekziston, dhe as që e duam, thonë meshkujt

1 min read
0
0
40
kujtesa

Edhe pse shumica e meshkujve e konsideron partneren e vet vetëm 67 për qind perfekte dhe çereku i tyre mendojnë që e ka prishur pamjen e vet fizike në lidhje, më shumë se gjysma e tyre e duan pikërisht vetëm atë.

Femrat të cilat mëtojnë kah perfeksionizmi mund të heqin dorë menjëherë nga kjo sepse një gjë e tillë nuk ekziston, pohojnë 80 për qind e meshkujve.

Prej 2000 të anketuarve më shumë se gjysma e tyre do t’i vlerësonin partneret e veta si 67 për qind të përkryera. Përkundër kësaj, 50 për qind e tyre mendon që partnerja e tyre aktuale është zgjedhja më e mirë jetësore për ta, shkruan Daily Mail.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Showbiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…