Home Lajme Vjosa Osmani sot mban tubime parazgjedhore në Deçan, Junik, Gjakovë e Hajvali

Vjosa Osmani sot mban tubime parazgjedhore në Deçan, Junik, Gjakovë e Hajvali

55 second read
0
0
48
kujtesa

Lidhja Demokratike e Kosovës, në ditën e katërt të të fushatës parazgjedjore do të mbajë disa takime elektorale.

Kandidatja e LDK-së për Kryeministre, Dr. Vjosa Osmani merr pjesë në këto tubime parazgjedhore:

Në orën: 12:00, në Pallatin e Kulturës “Jusuf Gërvalla”, në Deçan.

Në orën 13:00, në Restoran “Gjeravica”, në Junik.

Në orën 15:00, në Pallatin e Kulturës “Asim Vokshi”, në Gjakovë.

Në orën 19:00, në Shkollën Fillore “Shkëndija”, në Hajvali.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…