Home Lajme Koalicioni 100% Kosovë sot mbanë tubime në Mitrovicë, Ferizaj e Kaçanik

Koalicioni 100% Kosovë sot mbanë tubime në Mitrovicë, Ferizaj e Kaçanik

1 min read
0
0
55
kujtesa

Edhe sot do të vazhdojnë tubimet elektorale të partive politike.

Kur jemi në ditën e katërt të fushatës dhjetëditore, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës me partinë në koalicion, PSD-në, sot do të mbajnë tri tubime në qytete të ndryshme të Kosovës.

Tubimi i parë do të mbahet në Mitrovicë nga ora 16:00 në Shtëpinë e Kulturës.

Tubimi tjetër do të mbahet nga sheshin e qytetit të Ferizajt nga ora 18:00.

Ndërkaq, tubimi i fundit për sot do të mbahet në komunën jugore të Kosovës, në Kaçanik, nga ora 19:30.

Dje kanë qenë komunat e Junikut dhe Deçanit vendi ku AAK-PSD kanë mbajtur tubimet.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…