Home Lajme Kadri Veseli sot mban tubime në Deçan, Pejë dhe Klinë

Kadri Veseli sot mban tubime në Deçan, Pejë dhe Klinë

1 min read
0
0
51
kujtesa

Partia Demokratike e Kosovës edhe sot vazhdon me tubime parazgjedhore, në disa prej të cilave do të marr pjesë edhe kreu i partisë dhe kandidati për kryeministër, Kadri Veseli.

Agjenda mediale e Kandidatit të PDK-së për Kryeministër të Kosovës, Kadri Veseli, për ditën e shtunë, 28 shtator 2019:

Tubim me qytetarët e Komunës së Deçanit.
Vendi: Hotel Swiss – Deçan
Koha: 15:30

Tubim me qytetarët e Pejës
Vendi: Tereni Sportiv “Valon Begolli” afër QKMF
Koha: 16:30

Tubim me qytetarët në Klinë
Vendi: Shtëpia e Kulturës
Koha: 18:00

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…