Home Showbiz Gwyneth Paltrow ka treguar që fustani i vjetër 56 vjet gjithsesi mund të jetë në trend

Gwyneth Paltrow ka treguar që fustani i vjetër 56 vjet gjithsesi mund të jetë në trend

1 min read
0
0
58
kujtesa

Derisa damat e famshme vrapojnë cila më parë do të bartë fustanin e koleksioneve më të reja të disenjatorëve prestigjiozë, aktorja Gwyneth Paltrow nuk është njëra ndër to

Në ndarjen e shpërblimeve “Emmy Awards” 46-vjeçarja Gwyneth Paltrow është paraqitur e veshur me fustan i cili ka nxitur të gjitha lëvdatat e kritikëve të modës, transmeton Telegrafi.

Fjala është për kreacionin nga koleksioni i disenjatorit Valentino Garavani, i cili është i vjetër madje 56 vjet.

Në të vërtetë, fustani është nga koleksioni pranverë/verë 1962, ndërkaq Gwyneth e ka kombinuar shkëlqyeshëm me detajet e tjera moderne.

Gwyneth në një rast ka theksuar që e do modën e cila ka karakter dhe bukuri, ndërkaq pikërisht këto i ka ky model cilësor. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Showbiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…