Home Lajme Gjatë 24 orëve janë shkaktuar 38 aksidente

Gjatë 24 orëve janë shkaktuar 38 aksidente

36 second read
0
0
51
kujtesa

Policia e Kosovës njofton se brenda 24 orëve janë shkaktuar 38 aksidente komunikacioni.

Sipas njoftimit të policisë 14 aksidente janë me të lënduar, ndërsa 24 aksidente pa të lënduar. Janë shqiptuar 1354 tiketa trafiku, janë bërë 22 arrestike ku 13 persona janë dërguar në mbajtje ndërsa dy në vuajte të dënimit./Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…