Home Sport Wenger dëshiron të bëhet menaxher i Unitedit: Është ëndërr për çdo trajner, kam besim dhe guxim

Wenger dëshiron të bëhet menaxher i Unitedit: Është ëndërr për çdo trajner, kam besim dhe guxim

1 min read
0
0
48
kujtesa

Ish-menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger ka thënë se do të ishte një “ëndërr” për të menaxhuar rivalët e Manchester Unitedit.

69-vjeçari, i cili u largua nga Emiratet në vitin 2018 pas 22 vitesh si trajner ka besim dhe guxim për të marrë përsipër detyrën te Unitedi – madje duke sugjeruar se ai ka “ide” se si të trajnoj ekipin aktual

Skuadra e Ole Gunnar Solskjaer ka dështuar deri më tani të tregoj paraqitje të mira, por një Wenger pasionant dhe i sigurt i bëri qëllimet e tij të qarta në një intervistë interesante.

Duke folur para beIN Sports, menaxheri francez deklaroi se drejtimi i Djajve të Kuq është një ëndërr.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…