Home Lajme PDK në ‘Kodrën e Trimave’, e quan lagjja e ndryshimit të madh që po i vjen Prishtinës

PDK në ‘Kodrën e Trimave’, e quan lagjja e ndryshimit të madh që po i vjen Prishtinës

1 min read
0
0
40
kujtesa

Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, sot i është bashkuar PDK-së së Prishtinës në tubimin me qytetarë në lagjen “Kodra e Trimave”.

Ai ka postuar disa foto ku shihet salla e mbushur plot me banorë të lagjes, duke ironizuar indirekt me LDK-në se ato “pamje i gëzojnë ata që Prishtinën e duan për qytetarët dhe i mërzisin ata që e duan për vetveten”.

“Këto pamje i gëzojnë ata që Prishtinën e duan për qytetarët dhe i mërzisin ata që e duan për veten. Kodra e Trimave tashmë është lagjja e ndryshimit të madh që po vjen në tërë Prishtinën.  Me PDK-në, pas 6 tetorit, ndryshimi do të vijë në tërë Kosovën. #PDK112”, ka shkruar Veseli.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…