Home Lajme Mërgimi Lushtaku kërkon Voten tek Vushtrriasit

Mërgimi Lushtaku kërkon Voten tek Vushtrriasit

49 second read
0
0
56
kujtesa

Ish Deputeti i Kuvendit të Republikës së Kosovës Mërgim Lushtaku ,Vizitoi Vushtrrin për të kërkuar besimin e tyre ,Mërgimi djali i Sami Lushtakut kërkoi besimin e qytetarëve të Vushtrris dhe njëkohësisht Falenderoi për mbështetjen e tyre të deritanishme ndaj tij dhe PDK-së .

Lushtaku premtoi mbështetje në të gjitha aspektet në veqanti për bujqit e Vushtrris dhe njerëzit inovativ/VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…