Home Lajme LDK -ja e Vushtrris paralajmron festë të dielen kur vjen Vjosa në Vushtrri (FOTO)

LDK -ja e Vushtrris paralajmron festë të dielen kur vjen Vjosa në Vushtrri (FOTO)

24 second read
0
0
54
kujtesa

Assitenti i Kryetarit Shkelzen Xhaferi ,i cili është edhe anëtar i LDK-se dega në Vushtrria ka paralajmruar festë .ai në nje postim ne profilin e tij ne facebook ka shkruar keshtu :

Ju presim në festë ✌✌

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…