Home Showbiz E dimë që doni të blini pallto. Por cilën të zgjidhni?

E dimë që doni të blini pallto. Por cilën të zgjidhni?

1 min read
0
0
61
kujtesa

Palltot janë çelësi i një paraqitjeje elegante për sezonin vjeshtë – dimër

Blerja e palltos që do të na shoqërojë gjatë ditëve të ftohta. Por cilën të zgjidhni?

Qofshi duke u kthyer nga pushimet apo të emocionuar për ribashkimin me pulovrën tuaj të preferuar, vjeshta është mes nesh. Gjëja e parë që duhet bërë?

Trendet e këtij sezoni janë interesante. Mes palltove të stërmëdha, pelerinave, pardesyve elegane me rrip dhe siluetave klasike, më poshtë gjeni një përmbledhje të trendeve dhe kështu krijoni një ide për atë që ju nevojitet.

Palltoja e stërmadhe

Nga e majta në të djathtë: Balenciaga, Chanel, Saint Laurent

Pallto me rrip

Nga e majta në të djathtë: Tod’s, Givenchy, Gucci

Pelerina

Nga e majta në të djathtë: Celine, Valentino, Max Mara

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Showbiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…