Home Lajme Sulmohet fizikisht një mjek në Gjilan

Sulmohet fizikisht një mjek në Gjilan

35 second read
0
0
42
kujtesa

Policia e Kosovës njofton se pasditen e djeshme në Gjilan, një person ka sulmuar fizikisht një mjek.

Sipas raportit policor, viktima dhe i dyshuari kanë pësuar lëndime trupore.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Policia e ka cilësuar rastin si sulm ndaj personit zyrtar. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…