Home Lajme Koalicioni Nisma-AKR-PD hapin sonte fushatën zyrtare në sallën 1 Tetori

Koalicioni Nisma-AKR-PD hapin sonte fushatën zyrtare në sallën 1 Tetori

1 min read
0
0
51
kujtesa

Koalicioni NISMA-AKR-PD do të bëjë sonte zyrtarisht hapjen e fushatës zgjedhore.

Tubimi me përkrahës dhe simpatizantë të këtyre subjekteve do të bëhet në sallën 1 Tetori në Prishtinë.

Përmes një njoftimi dërguar medieve nga Nisma Socialdemokrate bëhet me dije se hapja e fushatës do të bëhet në ora 18:00.

I nominuar për kryeministër nga ky koalicion është kreu i i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj.

“Salla 1 Tetori pritet të mbushet sonte më përkrahës të subjekteve”, theksohet në njoftim./Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…