Home Lajme Prapë tërmet në Tiranë

Prapë tërmet në Tiranë

40 second read
0
0
61
kujtesa

Mëngjesi i sotëm ka rikthyer edhe lëkundjet e tokës. Një tërmet me magnitutë 3.4 dhe thellësi dy kilometra është regjistruar në orën 07:22.

Epiqendra ka qenë një kilometër në perëndim të Vorës, shumë pranë me Tiranën.

Lëkundjet janë ndjerë në Vorë, Tiranë, Durrës dhe zonat e tjera përreth.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…