Home Lajme Reshat Kovaqi është komandanti i Drejtorisë se Policisë se Kosovës në Vushtrri.

Reshat Kovaqi është komandanti i Drejtorisë se Policisë se Kosovës në Vushtrri.

40 second read
0
0
166
kujtesa

Sot në Vushtri u mbajt mbledhja e radhës e Këshillit Komunal për Siguri ne Bashkesi(KKSB).

Në këtë mbledhje ishte i pranishëm edhe Reshat Kovaqi  komandanti i Drejtorisë se Policisë se Kosovës në Vushtrri.

Kovaqi u emërua në këtë post me 31 Gusht të këtij viti pas u pensionua kapiten Muhamet Alidemaj.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…