Home Lajme Naser Imeri në përkrahje të kandidaturës së Shpëtim Zhegrovës për deputet

Naser Imeri në përkrahje të kandidaturës së Shpëtim Zhegrovës për deputet

1 min read
0
0
107
kujtesa

Së fundmi përkrahjen për të e ka rikonfirmuar edhe Naser Imeri, biznesmen dhe humanist nga Vushtrria , i cili këtë e ka bërë përmes llogarisë së tij në facebook.

“Miku im është në garë për një ulëse në Kuvendin e Kosoves nga radhët e Partisë Demokratike dhe mbartë numrin 52. Unë kam vendosur ta përkrahë mikun tim, dhe kërkojë nga të gjithë ju që ta mbeshtetni.” ka shkruar Imeri në facebook.

Në vijim gjeni të plotë postimin e Imerit në facebook.

Miku im është në garë për një ulëse në Kuvendin e Kosoves nga radhët e Partisë Demokratike dhe mbartë numrin 52. Unë kam vendosur ta përkrahë mikun tim, dhe kërkojë nga të gjithë ju që ta mbeshtetni.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…