Home Showbiz Blero i dedikon fjalë të ëmbla vajzës së tij, e cila e shoqëroi drejt altarit

Blero i dedikon fjalë të ëmbla vajzës së tij, e cila e shoqëroi drejt altarit

1 min read
0
0
81
kujtesa

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero Muharremi dhe modelja e mirënjohur shqiptare, Afrona Dika, mbrëmë kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni madhështore në Shëngjin

Të dy dukeshin tejet bukur dhe të lumtur pranë njëri-tjetrit. Me dukjen e saj rrëmbeu vëmendje edhe vogëlushja Tara, vajza e Bleros, e cila u shfaq me një fustan të gjatë e dukej si një princeshë.

Këngëtari publikoi një fotografi të bukur me të bijën, të cilës ia shoqëroi edhe një dedikim të veçantë.

“Kush ka çike, botën ka”, shkroi artisti i mirënjohur krahas fotografisë.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Showbiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…