Home Lokale Basketbollisti Vushtrrias Baton Dërvishi tregohet i suksesëshum në Florida

Basketbollisti Vushtrrias Baton Dërvishi tregohet i suksesëshum në Florida

24 second read
0
0
54
kujtesa

Siq Raporton Portali VicianaPres

Vushtrriasi Baton Dërvishi i cili vjen nga Basketbolli Vushtrrias kalon ne United Prep School ne Orlando Florida per ta vazhduar edukimin dhe karieren sportive.

Ne si Portal i dëshirojm Suksese…

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lokale

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…