Home Sport Notat e lojtarëve, Atletico Madrid 2-2 Juventus: Cuadrado e Trippier më të mirët, Ronaldo nën mesatare

Notat e lojtarëve, Atletico Madrid 2-2 Juventus: Cuadrado e Trippier më të mirët, Ronaldo nën mesatare

1 min read
0
0
41
kujtesa

Ndeshja mes Atletico Madridi dhe Juventusit doli të jetë mjaftë interesante, ku në fund u mbyll me rezultat 2-2.

Pjesa e parë ishte pa gola, por në të dytën u shënuan hiq më pak se katër të tilla.

Juan Cuadrado e Blaise Matuidi për Juven, ndërsa Stefan Savic e Hector Herrera për Atleticon ishin shënuesit.

Cuadrado te Juventusi ishte më i vlerësuari me 8.3, ndërsa te vendasit  Kieran Trippeier mori notën më të lartë në ndeshje, 8.4.

Cristiano Ronaldo u notua me 7.1, një notë më e vogël se sa merr zakonisht portugezi. /Telegrafi/

Notat e lojtarëve të Atletico Madrid

Notat e lojtarëve të Juventus

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…