Home Lajme Nisma ia merr AAK-së asambleistin më të votuar në Vushtrri

Nisma ia merr AAK-së asambleistin më të votuar në Vushtrri

46 second read
0
0
109
kujtesa

Berat Asllani, asmableisti më i votuar i AAK-së në Vushtrri, ka braktisur këtë parti për tu bashkuar me NismënSocialDemokrate.

Asllani ka qenë edhe drejtor i Inspeksionit në Komunën e Vushtrrisë.

Lajmin për aderimin e tij në Nisma e ka konfirmuar ministri në shkuarje i Tregtisë dhe Industrisë Endrit Shala.

Ai ka treguar gjithashtu se Asllani është i biri bashkëluftëtarit të Adem Jasharit

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…