Home Lajme KDI tryezë diskutimi me qytetarët dhe kandidatët për deputetë nga partitë

KDI tryezë diskutimi me qytetarët dhe kandidatët për deputetë nga partitë

51 second read
0
0
37
kujtesa

Instituti Demokratik i Kosovës sot organizon tryezën e diskutimit ndërmjet qytetarëve dhe kandidatëve për deputetë nga subjektet politike.

Ky diskutim ka të bëjë me temën “Qasja e subjekteve politike rreth çështjes së gjinekologut në nivel komunal”.

Diskutimi nis prej orës 10:00. Ky aktivitet zhvillohet në kuadër të projektit “Rritja e llogaridhënies së institucioneve lokale”, që zbatohet nga KDI dhe mbështetet nga Ambasada Britanike në Prishtinë. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…