Home Lajme Forcashi “Talhaja” bën thirrje krejt Vushtrris që nesër të jen prezent ne Ferki Aliu (FOTO)

Forcashi “Talhaja” bën thirrje krejt Vushtrris që nesër të jen prezent ne Ferki Aliu (FOTO)

40 second read
0
0
153
kujtesa

Tifozi i njohur Lulzim Salihu (talhaja) bën thirrje që të jen prezent neser ne Stadiumin Ferki Aliu ,në ndeshjen e radhes qe e zhvillon Vushtrria perball Drenices ne kuader te IpkoSuperliges . Talaja njifet per thirrje te vazhdueshme per ta perkrahur ekipen e zemres siq e quan ai ,prandaj mbesim me shpres se do ti pergjigjen pozitvisht kesaj thirrje /VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…