Home Showbiz Tetë trendë të bukur për rregullimin e shtëpisë, të cilët do të dominojnë në stinën që po vjen

Tetë trendë të bukur për rregullimin e shtëpisë, të cilët do të dominojnë në stinën që po vjen

2 min read
0
0
50
kujtesa

Ekspertët e sferës së rregullimit të enterierit kanë ndarë disa trendë me detajet e ngjyrës së zezë, materialet natyrale dhe një ngjyrë!

Edhe pse të gjithë jetojmë me bindjen që enterieri, përkatësisht shtëpia më së miri do të rregullohet dhe do t’u përshtatet, para së gjithash, nevojave dhe dëshirave të tyre, ndonjëherë është e vështirë t’u bëhet ballë trendëve dhe sugjerimeve me të cilat na bombardojnë nga të gjitha anët, transmeton Telegrafi.

Nëse keni shqetësime rreth ndryshimeve në shtëpinë tuaj, atëherë kjo temë gjithsesi do t’ju argëtojë dhe interesojë.

Në të vërtetë, po ju sjellim një sërë trendësh aktualë për stinën që po vjen. Fjala është për veprimet kozmetike të cilat me siguri shpesh do t’i shihni në periudhën që po vjen, ndoshta disa detaje do t’ju pëlqejnë aq shumë sa që edhe vetë do të ndërmerrni aksion të tillë enterieri.

Çfarë theksojnë ekspertët në kuptimin e dominimit stinor dhe kur është fjala për enterierin do të mësoni në vazhdim…

1. Tonet e errëta

2. Detaje rozë

3. E verdha e theksuar

4. Dyshemetë në nuanca neutrale

5. Materiali natyral

6. Betoni i papritur

7. Detajet e ngjyrës së zezë

8. Plakat me dimensione të mëdha

/Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Showbiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…