Home Lajme Veseli thotë se e di arsyen pse qytetarët janë të zhgënjyer nga politika

Veseli thotë se e di arsyen pse qytetarët janë të zhgënjyer nga politika

52 second read
0
0
37
kujtesa

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, njëherësh edhe kandidati për kryeministër nga kjo parti, ka thënë se ai e di arsyen se pse kosovarët janë të zhgënjyer nga politika.

“Unë e di arsyen pse shumë qytetarë janë zhgënjyer nga politika. E di edhe përgjigjen. Na duhet përfundimisht një kod i ri në politikë”, ka shkruar Veseli në rrjetin social Facebook, të cilin e ka shoqëruar me një video. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…