Home Lajme Policia konfirmon sulmin fizik të Dardan Molliqajt ndaj Haki Abazit, pas debatit televiziv – tregon detajet

Policia konfirmon sulmin fizik të Dardan Molliqajt ndaj Haki Abazit, pas debatit televiziv – tregon detajet

1 min read
0
0
48
kujtesa

Policia e Kosovës, përmes raportit 24-orësh e ka konfirmuar sulmin fizik të ndodhur pas një debati televiziv në Kosovë.

Ndryshe, kandidati për deputet i Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi kishte raportuar se ka ndodhur një sulm ndaj tij nga kandidati i PSD-së për deputet, Dardan Molliqaj.

Dhe lidhur me këtë, përcjell Telegrafi, Policia thotë se “viktima mashkull K/Shqiptar ka raportuar se pas përfundimit të debatit i cili ishte mbajte në një televizion, në korridor të objektit të universitetit privat jashtë studios ishte sulmuar fizikisht nga dy të dyshuarit meshkuj K/Shqiptarë të cilët pas sulmit ishin larguar nga vendi i ngjarjes”

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…