Home Lajme PDK-ja në Vushtrri fuqizohet edhe me 50 aderime të tjera

PDK-ja në Vushtrri fuqizohet edhe me 50 aderime të tjera

56 second read
0
0
55
kujtesa

Partia Demokratike e Kosovës ka mbajtur sot tubimin e rradhës mobilizues ku i pranishëm ishte edhe kryetari i kësaj partie, Kadri Veseli.

Tubimin është mbajtur fillimisht në oborrin e shkollës “Mustafë Venhari” në Vushtrri, ku nga pamjet e para shihet një numër i madh pjesëmarrësish në këtë tubim.

Pastaj një takim tjetër ka vijuar në zyrat e reja të PDK-së ku janë prezentuar edhe 50 aderime të rejan në degën e PDK-së në Vushtrri.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…