Home Lajme Haki Abazi dhe Dardan Molliqaj përleshen fizikisht pas debatit televiziv

Haki Abazi dhe Dardan Molliqaj përleshen fizikisht pas debatit televiziv

57 second read
0
0
50
kujtesa

Pas debatit në emisionin Pressing në T7, Dardan Molliqaj i PSD-së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht.

Molliqaj dhe Abazi i kanë vazhduar përplasjet mes vete edhe pas përfundimit të emisionit.

Pas ofendimeve, debati i tyre ka eskaluar në fizike.

Autori i emisionit, Leonard Kerquki, ka thënë se i vjen keq për çka ka ndodhur pas emisionit.

Lidhur me këtë, Telegrafi ka tentuar të flasë me Molliqajn e Abazin, por nuk ka mundur të marrë përgjigje.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…