Home Showbiz Dua dhe Anwar shfaqen shumë të dashuruar në rrugët e SoHo në New York

Dua dhe Anwar shfaqen shumë të dashuruar në rrugët e SoHo në New York

45 second read
0
0
45
kujtesa

Dua Lipa dhe Anwar Hadid sërish janë fotografuar në një dalje bashkë.

Siç duket, lidhja e çiftit shumë të përfolur të momentit po shkon çdo ditë e më mirë.

Dua dhe Anwar janë shfaqur sërish duke kaluar kohë të bukur bashkë, derisa po shëtisnin në rrugët e New York, ku po qëndrojnë për javën e modës, shkruan Gazeta Express.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Showbiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…