Home Lajme CNN: Kosova e vogël, por e pamposhtur takohet me Anglinë

CNN: Kosova e vogël, por e pamposhtur takohet me Anglinë

43 second read
0
0
36
kujtesa

“Dardanët” do ta kenë sfidën më të vështirë në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian të vitit 2020.

Kosova do të jetë mysafire e kombëtares së Anglisë, me fillim në ora 20:45 në stadiumin e Southamptonit.

Sukseset e përfaqësueses sonë kanë bërë jehonë të madhe edhe në mediat ndërkombëtare, të cilat i kanë kushtuar raport special.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…