Home Sport Kur shkëlqimi zgjatë shumë pak – lojtarët e mbivlerësuar ndër vite nga James e Januzaj te Balotelli

Kur shkëlqimi zgjatë shumë pak – lojtarët e mbivlerësuar ndër vite nga James e Januzaj te Balotelli

1 min read
0
0
34
kujtesa

Shumicën e kohës, tifozët bien dakord për lojtarët që janë të shkëlqyeshëm, por edhe për ata që janë thjesht të tmerrshëm.

Por ndonjëherë forma ndryshon e si për pasojnë shpejt iu bie edhe reputacioni disa sportistëve.

Tani për tani, të përqendrohemi te lojtarët e mbivlerësuar në veçanti në Ligën Premier.

Givemesport përzgjodhi 10 yjet që janë të mbivlerësuar në futbollin anglez si: Willian, Marcos Alonso, Dele Alli, Kyle Walker, Benjamin Mendy, Nemanja Matic, Eric Dier, James Tarkowski, Hugo Lloris dhe Hector Bellerin.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…