Home Lajme Kosnett zhvendos gjërat e fundit në Ambasadën e re amerikane

Kosnett zhvendos gjërat e fundit në Ambasadën e re amerikane

1 min read
0
0
41
kujtesa

Ambasadori amerikan Philip Kosnett ka zhvendosur edhe gjërat e fundit nga zyra e tij e vjetër në atë të renë në objektin që u përurua në korrik të këtij viti.

Kosnett duket se është kujdesur vet që të mbledhë gjërat e tryezës së punës dhe më pas t’i sistemojë sërish në të renë.

Këtë ai e ka dëshmuar edhe përmes një videoje ku sipër është përshkrimi “Kutitë e fundit të cilat u zhvendosën nga ambasada e vjetër në të renë me disa gjëra shumë të rëndësishme brenda”.

E gjërat e rëndësishme ishte një karikaturë e Kosnett që ftonte qytetarët e Kosovës që të flasin, organizohen dhe të protestojnë.

“Ky është një kapitull i ri dhe shumë emocionues në marrëdhëniet SHBA-Kosovë”, përfundon përshkrimi. /kp/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…