Home Lajme Mobilizohet FR i LDK-së në Vushtrri në përkrahje të Vjosa Osmanit

Mobilizohet FR i LDK-së në Vushtrri në përkrahje të Vjosa Osmanit

1 min read
0
0
76
kujtesa

Forumi i Rinis së LDK-se ne Vushtrri duket e kan mbledhur forcat e tyre dhe kan filluar te mobilizohen per te ndihmuar Fushaten per Vjosa Osmanin ,ata kan publikur disa foto ne faqen e tyre zyrtare dega e LDK-se ne Vushtrri :

Takim mobilizues me Forumin e Rinisë Vushtrri

Sot, në zyret e degës së LDK-së u mbajtë takimi mobilizues me strukturat e rinisë.
Në praninë e kryetarit të deges z.Hysni Gerguri, kryetarit te komunes z.Xhafer Tahiri dhe kryetaren e forumit te gruas znj.Rrezarta Krasniqi u kerkua nga të rinjet qe të degjohet zeri i tyre dhe te kene mobilizim per fitoren e madhe te LDK-së dhe kryeministren Vjosa Osmani./VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…